Український фонд стартапів надає підтримку інноваційним проєктам

Український фонд стартапів надає фінансування компаніям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Цей фонд започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, і його мета – підтримувати інноваційні проєкти та допомагати найталановитішим українським підприємцям у створенні успішних глобальних компаній.

Основними цілями фонду є підтримання інновацій, створення робочих місць, збільшення інвестицій, підвищення обізнаності тощо. Проєктні пропозиції необхідно подати впродовж 2020 року.

З детальнішою інформацією про фонд та подання стартапів можна ознайомитися за посиланням: https://usf.com.ua/.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнерами проєкту та за потреби забезпечити співфінансування.

Loading

Перейти до вмісту