Не будьте бадужими – прийдіть на виборчу дільницю і проголосуйте

Міський голова Борислава Ігор Яворський звернувся до мешканців населених пунктів, які увійдуть до Бориславської ОТГ, не бути байдужими та скористатись своїм виборчим правом:

«Закликаю в неділю, 25 жовтня, прийти на вибори та проголосувати, щоб делегувати повноваження своїм представникам в органи місцевого самоврядування: міську, районну та обласну ради.

Ми обираємо людей, від активності яких залежить розвиток Бориславської ОТГ на найближчих 5 років. До місцевої ради участь у виборах приймають 14 партій, понад 400 кандидатів в депутати. Безперечно, серед них є справді достойні, які заслуговують отримати мандат, а також політична сила, яка вам симпатизує.

Також останні 5 років ми відчували проблему, яка пов’язана із відсутністю депутата від міста Борислава в області. Сьогодні ми отримали шанс виправити цю ситуацію, обравши того, хто буде представляти інтереси нашої ОТГ на обласному рівні.

Тому ще раз закликаю всіх не залишатись байдужими, скористатись своїм виборчим правом, прийти на дільниці та віддати свій голос за тих, кого вважаєте достойними».

Loading