Рятувальники Борислава отримали сучасний пожежно-рятувальний спецавтомобіль

Чудовий подарунок напередодні нового року отримали рятувальники міста. Сьогодні, 31 грудня, в 6-ДПРЧ Бориславського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області поступив новий пожежно-рятувальний спецавтомобіль.

Техніка разом із наявним на ній спецобладнанням придбана по державній програмі переоснащення пожежно-рятувальних частин на суму 7 млн. 975 тис. грн..

Міський голова Ігор Яворський привітав колектив рятувальників із оновленням і зазначив: “Ось так під сам Новий рік маємо таке приємну подію. Досі у Бориславі не було техніки з такими  можливостями, а тепер спецтранспорт вартістю майже 8 млн. грн. вже у розпорядженні нашої частини. Чудовий подарунок не лише рятувальникам, а й усій громаді, адже мова йде насамперед про безпеку людей”.

Пожежно-рятувальний автомобіль дозволить рятувальникам брати участь у заходах при надзвичайних ситуаціях та аваріях, тактичних навчаннях і спецопераціях.

Оснащений автомобіль засобами для індивідуального захисту особового складу, освітлення місця події, має підвищену прохідність, наприклад, по ґрунтових сільських дорогах. На ньому встановлений потужний насос, що дає можливість на більшу відстань подати воду від пожежної автоцистерни.

Важливим є те, що автомобіль повністю укомплектований пожежно-рятувальним оснащенням, яке значно полегшує виконання рятувальної справи. Ця сучасна спецмашина дасть можливість бійцям ДСНС більш якісно й ефективно виконувати поставлені завдання не тільки при гасінні пожеж, а й при ліквідації різних надзвичайних ситуацій.

Вітаємо всіх з таким оновленням!

Loading