Акція “Борислав-чисте місто”

Вчора, 27 квітня, у рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою за ініціативи Молодіжної ради Бориславської ТГ спільно з управлінням культури, молоді, фізичної культури та спорту, Центром екології, туризму та сталого розвитку, відділом оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля, а також активною молоддю проведено акцію “Борислав – чисте місто”. 

Цього разу здійснювали прибирання чотирьох історичних локацій міста – “Дучки”, “Мочари” (міський парк культури та відпочинку), сквер Героїв Небесної сотні та “Новий світ”. Відповідно всі учасники були поділені на 4 групи, кожна з яких мала свого куратора: “Дучки” – Віктор Кравцов, “Мочари” – Ігор Саган, “Небесна сотня” – Роман Деленгевич і “Новий світ” – Мирон Цайтлер. Важливо те, що під час робіт все зібране сміття одразу сортували. Попередньо для учасників прибирання було проведено інструктаж про основні правила та принципи сортування твердих побутових відходів. 

У ході прибирання також відбувалося ознайомлення зі згаданими історичними локаціями та проводилася пізнавальна вікторина на тему екології. На завершення всім учасникам вручили невеликі подарунки – екоторбинки та сертифікати на придбання піци. За це учасники акції дякують Роману Ковалику та Володимиру Голобутовському. 

Loading