Бориславська міська рада оголошує добір на зайняття вакантної посади начальника управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради

Бориславська міська рада оголошує добір на зайняття вакантної посади начальника управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесені зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в управлінні праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради оголошується добір на зайняття вакантної посади в період дії воєнного стану:

Начальника управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради Бориславської міської ради (5 категорія посад)

Документи приймаються до 16:00 год. 03 січня 2023 року за адресою: кабінет 33, вул..Шевченка, 42, м. Борислав, Львівська обл. та на електронну адресу: sup_33@ukr.net

Назва посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення в період дії воєнного стану:

Начальник управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради.

Посадові обов’язки:

  • здійснювати керівництво управлінням;
  • планувати роботу управління;
  • вносити пропозиції щодо формування планів виконавчого комітету Бориславської міської ради;
  • вживати заходи до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи управління;
  • укладати договори і угоди;
  • проводити особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень управління.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 7500,00 грн;
  • надбавка за ранг;
  • надбавка за вислугу років;
  • інші виплати, премії – у разі встановлення.

Інформація про строковість призначення на посаду:

На період воєнного стану. Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в органах місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для участі у доборі на посаду в органи місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання:

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає резюме, особову картку Форми П-2 ДС, де обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; інформація для зворотнього зв’язку (контактний номер телефону, електронна адреса), реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, дві фотокартки розміром 4*6 см, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (за наявності); відомості про стаж роботи, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування (за наявності), досвід роботи у відповідній сфері, визначених у кваліфікаційних вимогах.

Документи приймаються до 16:00 год. 03 січня 2023 року за адресою: кабінет, 33, вул..Шевченка, 42, м.Борислав, Львівська обл. та на електрону адресу: sup_33@ukr.net

Освіта та вимоги:

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію стосовно посадових обов’язків.

Начальник служби управління персоналом, інспектор праці Бориславської міської ради Хомич Альона Ігорівна, тел. 5-41-04, електронна адреса: sup_33@ukr.net

Loading