Борислав як місто геотуристичних можливостей презентували на Міжнародній конференції
Вчора, 20 жовтня, у Львові стартувала V Міжнародна науково-практична конференція «Геотуризм: практика і досвід». Організаторами наукового форуму є геологічний та географічний факультети Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з геотуристичною спільнотою “Geoattractions”.
Приємно те, що Борислав вперше бере участь у такому масштабному заході у галузі туризму. Тож впевнено можна сказати, що це означає тільки одне — місто активно розвивається у цьому напрямку і на правильному шляху до подальшої інтеграції в туристичній галузі.
Наше місто представили директор Бориславського туристично-інформаційного центру Ігор Романюк, менеджер з туризму ТІЦу Анастасія Солоненко, а також співкоординатор проєкту “Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі й України” Альбертина Бучинська. З науковою доповіддю на тему “Борислав — місто геотуристичних можливостей” на конференції виступив Ігор Романюк. Альбертина Бучинська представила до уваги присутніх доповідь “Збереження та промоція пам’яток регіонів історичного нафтовидобутку Борислава та гміни Сянок через реалізацію проєкту “Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі й України”.
Також на заході відкрили художню виставку «Метаморфози. Озокеритова природа» нашого бориславця, художника та викладача Львівського фахового коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені І. Труша Павла Деленкевича. Його картини створені авторською технікою воскового малярства, в якій основним матеріалом є бориславський озокерит.
У рамках конференції ЛНУ ім. Івана Франка видав журнал, у якому розміщено статті доповідачів, зокрема й про Борислав, а також рекламку аптеки-музею Йогана Зега, яка стала партнером цього заходу.
Завершився перший день форуму пізнавальною екскурсією в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка.
Загалом захід триватиме до 22 жовтня у декількох локаціях. Відповідно до програми заходу учасники впродовж цих днів обговорюватимуть важливі, актуальні питання, пов’язані з геотуризмом.