Повторно оголошено добір на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування

Бориславська міська рада оголошує добір на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесені зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в управлінні комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради оголошується добір на зайняття вакантних посад в період дії воєнного стану:

Головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (6 категорія посад)

Документи приймаються до 16:00 год. 7 листопада 2022 року за адресою: кабінет 33, вул..Шевченка, 42, м. Борислав, Львівська обл. та на електронну адресу: sup_33@ukr.net

Назва посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення в період дії воєнного стану

Головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради

Посадові обов’язки:

  • підготовка пропозицій до програм соціально-економічного розвитку міста ;
  • розгляд проектів об’єктів архітектури;
  • розгляд заяв, скарг та звернень громадян;
  • забезпечення ведення обліку та в межах своїх повноважень охорону, контроль за реставрацією та використанням пам’яток архітектури і містобудування, паркових та історико-культурних ландшафтів;
  • організація створення та оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об’єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив’язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань.

 Умови оплати праці

 посадовий оклад – 5200,00 грн;

  • надбавка за ранг;
  • надбавка за вислугу років;
  •  інші виплати, премії – у разі встановлення.

Інформація про строковість призначення на посаду

На період воєнного стану. Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в органах місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для участі у доборі на посаду в органи місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає резюме, особову картку Форми П-2 ДС, де обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; інформація для зворотнього зв’язку (контактний номер телефону, електронна адреса), реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, дві фотокартки розміром 4*6 см, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (за наявності); відомості про стаж роботи, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування (за наявності), досвід роботи у відповідній сфері, визначених у кваліфікаційних вимогах.

Освіта та вимоги: вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом не менше трьох років в архітектурній діяльності.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію стосовно посадових обов’язків.

Начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради Бреньо Любомир Любомирович, тел. 4-30-32, електронна адреса: boryslav.ukv@ukr.net

Loading