Електронний двомовний альбом “Забута нафтова колиска Європи” та мапа туристичних локацій громади тепер доступні для кожного в електронному форматі

Призабуті або залишені поза увагою факти та світлини з минулого нафтового Борислава, а також історія нафтовидобутку у польській гміні Сянок — все це можна знайти у двомовному альбомі “Забута нафтова колиска Європи”.

Друк цих книг став можливим завдяки реалізації проєкту «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України». Влітку альбоми розповсюдили в бібліотеки нашої громади та заклади освіти, а вже сьогодні книга “Забута нафтова колиска Європи” доступна для завантаження в електронному форматі для всіх, кому цікава історія нафтової промисловості нашого міста. Завантажити чи переглянути книгу можна за посиланням – https://bit.ly/3XYH1bs.

Також для тих, хто бажає завжди мати під рукою цікаві туристичні локації Бориславської громади, може зберегти для себе електронну туристичну мапу – https://bit.ly/3gQpukV. В ній зібрані всі локації з коротким описом та адресами.

Loading