Участь в грантовій програмі «єРобота» – шлях до розвитку Вашого бізнесу

В другому півріччі 2022 року за сприяння Державної служби зайнятості України та Ощадного банку України в нашій державі було реалізовано грантову програму, більш знану під назвою «єРобота», спрямовану на підтримку бізнесу. Будь-хто з представників суб’єктів мікропідприємництва чи малого підприємництва мав право взяти участь в цій програмі та отримати безповоротну державну допомогу в розмірі до 250 тисяч гривень передусім за умови створення 1-го або 2-х робочих місць. Більш детально з умовами отримання таких коштів, можна ознайомитись в Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 р. №738.

За результатами конкурсних оцінювань в Бориславській територіальній громаді визначено десяток роботодавців, які здобули перемогу та вже отримали грантові кошти на загальну суму близько 2,5 млн грн для придбання обладнання чи для покриття інших напрямів витрат, що сприятимуть створенню понад 20 робочих місць. Тож найближчим часом сподіваємось на певне пожвавлення на місцевому ринку праці в різних сферах економіки, зокрема у сфері виробництва хліба та кондитерських виробів, діяльності ресторанів та послуг мобільного харчування, роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, прання та хімічного очищення текстильних виробів, розведення великої рогатої худоби молочних порід та ін.

Як інформує начальник Бориславського управління Дрогобицької філії ЛОЦЗ Галина Цибенко, подібний грантовий проєкт діятиме й у 2023 році і є сподівання на більш активну участь в цій програмі бориславців, котрі зацікавлені в економічному розвитку Бориславської громади.

Якщо маєте запитання, то звертайтеся за консультаціями до фахівців Бориславського управління Дрогобицької філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 49. Контактний номер телефону – 5-07-44. Вони завше раді допомогти.