“Лікарня у нашій громаді має працювати ефективно та якісно надавати послуги”, – міський голова Ігор Яворський

Вчора, 23 січня, під час щопонеділкової наради обговорювали питання щодо змін в оплаті праці медичних працівників вторинної медичної допомоги з початку цього року. 13 січня уряд затвердив Постанову, яка визначає у цьому році мінімальну заробітну плату не менше 20 тис. грн для лікаря, фармацевта та фахівця з реабілітації, та не менше 13 500 грн — для медичної сестри/брата. Ці вимоги поширюватимуться на ті медичні заклади, які мають укладені договори із Національною службою здоров’я за Програмою медичних гарантій.

Але, що важливо, фонд оплати праці з нарахуваннями за поточний місяць не має перевищувати 85% доходу, отриманого у поточному місяці. Для лікарів “первинної ланки” та медсестер умовою для отримання вищезгаданої зарплатні є мінімум 70% від оптимальної кількості укладених декларацій з пацієнтами. 

Якщо ж ці умови не виконані, то мінімальний розмір оплати праці встановлюється в межах наявного фонду оплати праці (не менше мінімальної заробітної плати).  

Як доповіла на нараді заступник міського голови Роксоляна Всеволодівна, на останньому засіданні робочої групи з напрацювання пропозицій щодо структури ЦМЛ цю Постанову детально обговорювали. І головний бухгалтер лікарні попередньо прораховувала, що на виплату зарплати буде йти більше, ніж 85%. Тобто, виходячи з цього, всі розрахунки на оплату праці медикам нашої громади будуть проводити, спираючись на розмір мінімальної.

“Поки що керівництво лікарні має бачення, що на виплату зарплати вистачатиме коштів від НСЗУ. І якщо ця Постанова з одного боку дозволяє нам розв’язати проблему з оплатою праці медикам, то з іншого — створює певні ризики для молодих, перспективних спеціалістів. Бо, не маючи достатнього стажу роботи, лікар, який тільки прийшов на роботу, отримає невисоку зарплатню”, – пояснює Роксоляна Всеволодівна. 

Міський голова Ігор Яворський запропонував розробити міську Програму, яка була б спрямована виключно на молодих лікарів. У чому ж має бути її суть? Щоб спеціаліст без стажу, який має бажання працювати в лікарні, окрім мінімальної зарплати, мав змогу отримувати додаткову фінансову підтримку з міського бюджету. 

“Саме лікарі — це головна ланка. Дуже важливо, щоб у медицину приходили молоді, цілеспрямовані спеціалісти. Для цього вони повинні мати мотивацію. Тому варто вже почати працювати над цією Програмою. Це буде одним з дієвих кроків, спрямованих як на збереження, так і на розвиток медицини в нашій громаді”, – наголосив Ігор Романович.

Окрім цього, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів коротко окреслила основні завдання, які стоять перед медициною зараз. По-перше, кожен медичний працівник повинен розуміти, що працює в “ринкових умовах”: тільки від роботи кожного медика залежить заробітна плата. По-друге, керівництво лікарні повинне обдумати можливість перепрофілювання відділень — паліативне, реабілітаційне тощо в наявних приміщеннях лікарні задля їх збереження. Тим паче є частина медпрацівників, які готові проходити курсову перепідготовку. І по-третє, проводити щомісячний моніторинг доходів та видатків лікарні для аналізу ефективності вжитих заходів, щоб забезпечити персонал зарплатою і при цьому, залучати кошти на розвиток закладу.

“Щомісячний розрив між потребою та отриманим фінансовим ресурсом у медицині складав 2-2.5 млн грн. Тож вважаю, що ця Постанова частково допоможе розв’язати проблему лікарні. Я повністю підтримую зміну профілю у відділеннях, але тільки зі збереженням мережі медичних установ, які працюють у нашій громаді. В теперішніх умовах ми не дозволимо закрити жодне відділення. Лікарня у нашій громаді має працювати ефективно та якісно надавати послуги”, – підсумував міський голова.