У Бориславі презентували книгу Галини Британ “Світає”

Вчора, 24 січня, у Бориславі в приміщенні опорної бібліотеки відбулося свято поезії — презентація книги Галини Британ “Світає”. 

Галина Британ народилася в с. Стрілки на Старосамбірщині, зараз проживає в Бориславі. Спектр її творчості не обмежується віршами – він значно ширший. Галина Британ пише прозу, дитячі твори та сценарії. У її доробку багато пісень. А вірші почала писати ще з 6 років. 

Охочих послухати поезію Галини Британ зібралося чимало. Кожен вірш авторка зачитувала під супровід відеоролика — чуттєво та емоційно. А після презентації кожен міг придбати для себе презентовану збірку. 

З такою подією письменницю привітали управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, Молодіжний центр, який діє на базі бібліотеки, працівники бібліотеки, члени ГО “Союз українок”. Вірш Галини Британ зачитала мешканка Борислава Галина Флюнт та передала вітання від свого сина Богдана, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну у зоні бойових дій. 

Також для присутніх сучасний вертеп представили актори театральної студії ім. П. Телюка під керівництвом Наталії Кравцової.