У Бориславі провели навчально-методичний збір цивільного захисту

Повномасштабна війна, яка вже майже рік триває у нашій країні, дала нам зрозуміти, що дуже часто від швидкості та злагодженості дій на всіх ланках залежить людське життя та здоров’я.

Аби підвищити професійний рівень фахівців, що працюють у сфері цивільного захисту, надати методичну допомогу щодо захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій та поділитися набутим досвідом, сьогодні, 31 січня, у Бориславі провели навчально-методичний збір з питань виконання заходів цивільного захисту у Дрогобицькому районі. 

Участь у заході взяли представники Головного управління ДСНС України у Львівській області та Дрогобицького районного управління ДСНС, представники департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, представники Дрогобицької районної військової адміністрації, голови та заступники голів тергромад Дрогобицького району, керівники структурних підрозділів з питань цивільного захисту та керівний склад навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області. 

Захід проходив у два етапи. На базі 7 Державного пожежно-рятувального загону учасники збору оглянули зразки пожежно-рятувальної техніки й техніки сил цивільного захисту. А в залі засідань виконавчого комітету Бориславської міської ради відбувся навчальний семінар, де кожен з доповідачів ділився досвідом у галузі цивільного захисту. 

Так, під час збору обговорили створення та функціонування системи цивільного захисту району та тергромад, роботу укриттів та захисних споруд населення, організацію радіаційно-хімічного захисту населення та територій.

“На жаль, у мирний час ми не до кінця усвідомлювали всю важливість питань цивільного захисту. Війна нас змінила. І вмить все, що колись було важливим, стало другорядним. І навпаки: другорядні на той час речі, стали першочерговими. Зараз кожен має чітко розуміти, що краще працювати на випередження. І навіть зараз, коли певні речі здаються не такими нагальними, ми повинні реагувати, щоб в майбутньому не шкодувати за втрачений час, — зазначив наприкінці сьогоднішньої зустрічі міський голова Ігор Яворський та подякував всім за конструктив сьогоднішньої зустрічі та фахові поради.