У Бориславському закладі дошкільної освіти № 3 лунала коляда

Сьогодні, 3 лютого, у Бориславському закладі дошкільної освіти № 3 “Жайворонок” відбулося свято української колядки. Показовий виступ для керівників і вихователів закладів дошкілля нашої громади та батьків діток представили працівники дитячого садочка № 3. 

Спочатку присутнім розповіли історію зародження українського вертепу, а далі виступив сам вертеп. Український одяг, вишиванки, українські хустки, колядки та віншування — всім цим працівники показали, що Україна є, була і буде. Що Україна бореться, але попри все береже всі традиції та звичаї. 

Керівник закладу Сніжана Шемеляк розповіла, що з початком повномасштабного вторгнення в їх дитячий садок прибули дітки з територій, де ведуться бойові дії. І їм було надзвичайно цікаво слухати про вертеп, про те, як святкують Різдвяні свята тут, у нас. 

Начальник відділу освіти Елла Качмарчик подякувала всьому колективу закладу дошкільної освіти № 3 за старання, за гарну колядку та зазначила: “Раніше у дошкільних закладах ми часто проводили такі виступи між працівниками. Потім карантин вніс свої корективи у дошкільне життя. Зараз відповідно до законодавства ми відновлюємо роботу у цьому напрямку. У 2022 році у Бориславській громаді створена спільнота вихователів всіх дитячих садочків. Така робота допомагає колективам обмінюватися досвідом між собою, ділитися ним з молодими спеціалістами, які приходять працювати з дітками, та спільно розпрацьовувати методи виховання”.