Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Бориславської міської територіальної громади

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Бориславської міської територіальної громади, в особі Бориславської міської ради – нежитлової будівлі – громадського будинку літ. «А-1» загальною площею 181,3 кв. м, за адресою: вул. Франка І., 16 «Г», с. Попелі, Дрогобицький р-н, Львівська область.

Ідентифікатор аукціону в електронній торговій системі: SPE001-UA- 20230312-56619.

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі: RAS001-UA-20230309-48581.

Адреса об’єкта:  вул. Франка І., 16 «Г», с. Попелі, Дрогобицький р-н, Львівська область

Найменування об’єкта: нежитлова будівля – громадський будинок  літ. «А-1» загальною площею 181,3 кв. м. за адресою: вул. Франка І., 16 «Г», с. Попелі, Дрогобицький р-н, Львівська область. Опис об’єкта: Нежитлова будівля літ. «А-1» загальною площею 181,3 кв. м, за адресою: вул. Франка І., 16 «Г», с. Попелі, Дрогобицький р-н, Львівська область, колишня котельня, тривалий час (близько 20 років) не використовувалась, інженерні комунікації відсутні. Технічний стан – незадовільний.

Право власності зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Форма власності об’єкта приватизації – комунальна. Статус: об’єкт зареєстровано. Номер запису про право власності: 47506638. Дата реєстрації: 02.08.2022 року. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2618536946020. Власник: Бориславська міська рада Львівської області, код ЄДРПОУ: 26181298.

Загальні відомості про земельну ділянку: Площа: 0,16 га.

Цільове призначення – для будівництва та обслуговування  будівель ринкової інфраструктури(адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку 03.10, із земель, не наданих у власність та користування(землі громадської забудови), для подальшого надання в користування.

Адреса земельної ділянки:  Львівська область, Дрогобицький район, с. Попелі, вул. Франка І., 16Г.

Балансоутримувач: Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради.

Адреса балансоутримувача: 82300, Львівська область,  м. Борислав, вул. Шевченка, 42

Телефон балансоутримувача: (03248) 4-30-42

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 41128904

Електронна адреса: boryslav.ukv@ukr.net

Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами: 31 березня 2023 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій  та повторному  аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 

252 840  (двісті пятдесят дві тисячі вісімсот сорок) гривень  00 коп. з врахуванням  ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 50568,00 грн. з ПДВ .

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

126 420 (сто двадцять шість тисяч чотириста двадцять) гривень 00 копійок з врахуванням ПДВ

Розмір гарантійного внеску: 25284,00  грн. з ПДВ

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

126 420 (сто двадцять шість тисяч чотириста двадцять) гривень 00 копійок з врахуванням ПДВ

Розмір гарантійного внеску: 25284,00 грн. з ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на повторному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

126 420 (сто двадцять шість тисяч чотириста двадцять) гривень 00 копійок з врахуванням ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 25284,00 грн. з ПДВ

Розмір реєстраційного внеску: 1340,00 грн.

Умови продажу нежитлової будівлі – громадського будинку літ. «А-1» загальною площею 181,3 кв. м, за адресою: вул. Франка І., 16 «Г», с. Попелі, Дрогобицький р-н, Львівська область:

– переможець аукціону зобов’язаний протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону відшкодувати витрати органу приватизації на проведення оцінки об’єкта приватизації у розмірі 3500 грн. згідно виставленого рахунку-фактури. 

–  переможець аукціону протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону зобов’язаний оплатити, на відповідний рахунок, витрати на розроблення документації із землеустрою  у розмірі 17424,00грн., згідно виставленого рахунку-фактури.

– покупець бере на себе витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі  продажу об’єкта;

–  право власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна не переходить до Покупця за результатами даного аукціону, а підлягає наступному оформленню в установленому чинним законодавством України порядку.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

6 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні  з умовами: 2528 грн. 40 коп..(1% від стартової ціни аукціону).

Крок аукціону із зниженням стартової ціни, аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій та повторним аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 1264 грн. 20 коп.  (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради  годину огляду об’єкта за телефоном: (03248) 4-30-32 з 730 до 1600у робочі дні.

Адреса балансоутримувача: 82300, Львівська область, Дрогобицький район, м. Борислав, вул. Шевченка, 42

Електронна адреса: boryslav.ukv@ukr.net

Організатор аукціону:

Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури  Бориславської міської ради Львівської області (код за ЄДРПОУ 41128904).

Адреса: Львівська область, Дрогобицький район, м. Борислав, вул. Шевченка, 42  www. boryslav.ukv@ukr.net

Контактний тел. (03248) 4-30-42 з 730 до 1600 у робочі дні.

Начальник відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, начальник відділу комунального майна Кікіс Роман Ігорович

Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці – нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

 • підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

 • сплачує на відповідний поточний рахунок ціну продажу об’єкта приватизації протягом 20 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону;

  Отримувач: Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради

  Рахунок IBANUA738201720355539001000099096

Банк отримувача: Казначейство України

Код згідно з ЄДРПОУ: 41128904.

-відшкодовує витрати органу приватизації на проведення оцінки об’єкта приватизації у розмірі 3500 грн. протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону згідно виставленого рахунку-фактури.

Отримувач: Бориславська міська територіальна громада

Рахунок IBANUA848999980314090544000013927

Банк отримувача: Казначейство України

Код згідно з ЄДРПОУ: 38008294.

– укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 25 робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Якщо переможець електронного аукціону відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу чи не підписав такий протокол або договір у встановлені строки, не сплатив ціну продажу об’єкта приватизації у встановлений строк, орган приватизації складає та завантажує відповідний акт в електронну торгову систему. У такому випадку в електронній торговій системі автоматично формується новий протокол про результати електронного аукціону з визначенням переможцем електронного аукціону учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією, а у разі однакових цінових пропозицій – учасника, що подав її раніше, за умови, що ним зроблений щонайменше один крок аукціону, та у разі відсутності належним чином оформленого листа (звернення) від такого учасника щодо повернення йому гарантійного внеску та відсутності факту натискання ним відповідної кнопки про відмову від очікування в особистому кабінеті.

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує суми сплачених учасниками реєстраційних внесків протягом п’яти робочих днів з дня проведення електронного аукціону на казначейські рахунки за такими реквізитами: в національній валюті:

Отримувач: Бориславська міська територіальна громада

Рахунок IBAN:UA928999980314121905000013927

Банк отримувача: Казначейство України

Код згідно з ЄДРПОУ: 38008294.

Оператор електронного майданчика перераховує сплачений гарантійний внесок переможця електронного аукціону (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні) протягом п’яти робочих днів з дня опублікування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем на казначейські рахунки за такими реквізитами: в національній валюті:

Отримувач: Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради

Рахунок IBANUA738201720355539001000099096

Банк отримувача: Казначейство України

Код згідно з ЄДРПОУ: 41128904.

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

 • для потенційних покупців – юридичних осіб:

 1. Заява на участь в електронному аукціоні.

 2. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 3. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.

 4. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 6. Для нерезидентів – документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження – Витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо, засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою.

 7. Довідка з інформацією про кінцевого бенефіціарного власника. Подається за підписом уповноваженої особи, завірена печаткою особи. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності.

 8. Остання річна або квартальна фінансова звітність, разом з відміткою органу про отримання/реєстрацію.

 9. Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника).

 10. Документ, що підтверджує особу (паспорт) уповноваженої особи, копія завірена належним чином.

 11. Платіжне доручення, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

 12. Платіжне доручення, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

 13. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку.

 • для потенційних покупців – фізичних осіб:

 1. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином

 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, копія завірена належним чином.

 3. Оригінал довідки з банку про відкритий поточний рахунок, з якого перераховані гарантійний та реєстраційний внески.

 4. Заява на участь в електронному аукціоні.

 5. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 6. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.

 7. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 8. Копія документу, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

 9. Копія документу, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

  *Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

  Для Об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого будуть визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

 • 50 відсотків стартової ціни Об’єкта приватизації;

30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення

Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Розпорядження міського голови від 08.03.2023 № 63-р «Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення об’єкта малої приватизації комунальної власності Бориславської міської територіальної громади нежитлової будівлі за адресою: вул. Франка І., 16 «Г», с. Попелі, Дрогобицький р-н, Львівська область».

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/.