У Бориславській міській раді відбулася зустріч з родичами загиблих Захисників

Вчора, 16 березня, у Бориславській міській раді відбулася зустріч керівництва міста з родичами загиблих Захисників, які боронили наші кордони від російського загарбника.  

“Неможливо підібрати слова, що змогли б полегшити біль втрати, яку кожен з вас переніс, втративши рідну людину. Ми ініціювали таку зустріч для того, щоб ви розуміли: ми не залишимо вас наодинці з проблемами, а будемо всебічно підтримувати. Це зовсім не співставне з тим подвигом, який вчинили ваші рідні. Але, маю надію, що хоч якоюсь мірою станемо вашою опорою. Плануємо зробити такі зустрічі регулярними, щоб мати змогу допомагати у розв’язанні певних питань тим, що буде у наших силах”, – зазначив міський голова Ігор Яворський. 

Так, у ході зустрічі заступник міського голови Роксоляна Гарасимів та начальник управління праці та соціального захисту населення Віталій Плоскодняк вичерпно роз’яснили присутнім соціальну складову: розповіли про актуальні державні, обласні та міські програми та пільги, якими мають право користуватися сім’ї загиблих Захисників. 

Також акцентували на тому, що в управлінні праці та соціального захисту населення призначено відповідального працівника, в обов’язки якого входить постійна комунікація з родичами загиблих та допомога у розв’язанні проблемних питань.

Завідувач відділення первинної медико-санітарної допомоги Ірина Горинь проконсультувала щодо медичного напрямку, щодо права на отримання безоплатних ліків за програмою “Доступні ліки” та інших програм, що стосуються надання медичної допомоги.

Також міський голова закликав родичів Захисників брати участь в обговореннях та висловлювати свої пропозиції щодо організації пам’ятних заходів у нашій громаді, щодо перейменування вулиць та облаштування пам’ятних місць. 

“Війна триває, і забирає найцінніше, що є в людини — життя. Подвиг, який здійснив кожен з ваших рідних, не повинен бути забутий. Герої не вмирають доти, доки пам’ять живе у наших серцях. Наше завдання — цю пам’ять увіковічнити”, – підсумував Ігор Романович.