Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Бориславська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу  житлово-комунального господарства управління  житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища економічна або технічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше трьох років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань і функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше чотирьох років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу (паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • Підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради Романа Корпана (тел.: 5-26-56)          

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 30 травня  2023 року, дати опублікування оголошення, за адресою: вул. Шевченка, 42, м. Борислав, кабінет №33 адмінприміщення міської ради (тел..: 5-41-04).