«Реалізація міжнародного проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» у Бориславській МТГ»

Впродовж 31 травня та 1 червня у Бориславі відбувся дводенний тренінг на тему «Аналіз даних» в рамках реалізації проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади», який втілюється «Міжнародною організацією з міграції» IOM Ukraine в партнерстві із «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

Тренінг проводився у громадському просторі  “Центр розвитку громади”, який  знаходиться на базі приміщення кінотеатру “Каменяр”, Участь у заході взяли 20 представників від Бориславської та Східницької територіальних громад.

Нагадаємо, що Бориславську громаду відібрано до участі на конкурсній основі завдяки розробленій та поданій проєктній заявці відділом розвитку міста міської ради, що дасть можливість окрім отримання потрібних знань, ще й отримати підтримку в формі технічного забезпечення.

Проєкт сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні.

Тренінги проводив менеджер з регіонального розвитку КУ «Інститут міста Дрогобича» – Юрій Яцків та соціолог відділу менеджменту якості освітнього процесу ЦЗЯО ЛНУ ім.Івана Франка – Оксана Філюк.

Учасники ознайомилися з підходами та методами аналізу даних, опрацьовували в групах матеріал та навчилися очищати та візуалізувати дані, складати графіки та діаграми, працювали в програмі Excel для аналізу даних.

На завершення учасники отримали сертифікати про успішне проходження тренінгу, а найголовніше – отримали нові знайомства та важливі знання для розвитку власних громад.

Громади, що успішно пройдуть всі 3 тренінги, отримають обладнання для збору й аналізу даних (ноутбуки, планшети, ліцензійне програмне забезпечення та сім-карти) та зможуть взяти участь у конкурсі грантів на суму еквівалентну 7 000 доларів. 

Після тренінгів у громадах @IOM Ukraine сприятиме залученню мешканців громад та представників органів місцевої влади для участі у серії діалогових сесій для обговорення найбільш важливих та нагальних потреб громад та спільної розробки планів дій громад щодо їх ефективного вирішення.

Наступний, останній тренінг  на тему «Формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних» запланований на 08 – 09 червня, який також відбудеться у м. Бориславі. Є ще кілька вільних місць для представників Бориславської громади. За записом можна звертатись до місцевого координатора проєкту – Мар’яни Заікіної – провідного спеціаліста відділу розвитку міста міської ради за телефоном (248)5-41-46 або +380631800351