У Бориславі завтра шукатимуть соляні скарби. Запрошуємо на квест!

Завтра, 8 червня, у Бориславі, в рамках реалізації проєкту «Історія, приправлена сіллю», відбудеться квест-гра серед дітей та молоді під назвою «Таємниці бориславської солі”. Участь у змаганнях братимуть школярі 12 закладів освіти Бориславської громади.

Як же проходитиме квест? Кожна команда на старті отримає паспорт учасника. Саме туди потрібно збирати печатки на кожній локації маршруту. А ще – мапу, яка буде орієнтиром для пошуку. Та для перемоги тільки спритності не достатньо, адже учасники повинні відгадати загадку чи відповісти на запитання. Яке? Звичайно ж про історію Бориславської громади. За кожну правильну відповідь – печатка в паспорт та частинка пазла, який потрібно скласти на фініші.

Квест проходитиме в мікрорайоні Тустановичі. Початок о 10.00 (поблизу нафтового полігону, вул. Діброва). Тривалість гри – близько 2 годин. Фінішують учасники на території ГК «Буковиця», там і відбудеться нагородження команд. Буде весело, цікаво і пізнавально!

Запрошуємо всіх охочих підтримати улюблену команду! А ще повідомляємо, що команда Туристично-інформаційного центру проведе розіграш сувенірів, в якому зможе взяти участь, хто забажає.

Довідково: загальні історичні відомості про бориславський солевидобуток.

Нагадаємо, партнерський проєкт «Історія, приправлена сіллю» переміг у Програмі транскордонної співпраці «Польща-білорусь-Україна» і реалізовується паралельно в Бориславі та гміні Санок, несучи в собі промоцію культури та локальної історії.