Молодь вивчає історію Борислава в екскурсіях. Долучайтеся і ви!

Борислав, попри виклики сьогодення, впевнено тримає курс на розвиток туризму. Але ніхто не в змозі оцінити краще туристичний потенціал міста, його величну історію, ніж самі його мешканці.

Туристичний інформаційний центр регулярно організовує екскурсії стежками Борислава і люб’язно запрошує бориславців досліджувати свій рідний край.

Сьогодні, 15 серпня, відбулась чергова краєзнавча піша екскурсія Бориславом. І дуже тішить те, що саме молодь відгукнулась на анонс та прийшла дізнатись нове і цікаве про рідне місто. Відклавши гаджети, юні бориславці із захопленням поринули у світ туристичного Борислава: помандрували стежками Коваліва, прогулялися локаціями парку, де дізнались про нафтовидобуток, про Владислава Негребецького, про Адама Міцкевича, відвідали скансен нафтової та газової промисловості, довідались про історію розвитку телеграфу та телефону в Бориславі, історію Бертольда Байтца, побували в Карпатській хаті, а опісля – милувалися літніми пейзажами на висипах, звідки відкривається неймовірна панорама міста.

Під час екскурсії учасники не тільки слухали розповіді екскурсовода, а й активно вступали в діалог та ставили багато запитань. До групи «місцевих туристів» підходили перехожі й залюбки приєднувались до цікавої екскурсії.

«Борислав має славне історичне минуле, про яке повинен знати кожен – від малого до великого. В нас є чим пишатися. Сюди приїжджає чимало туристів з усієї України та навіть з-за кордону, щоб побачити наше місто, щоб почути цікаві розповіді з його минулого. Тож самі бориславці, як ніхто, повинні вивчати наші скарби, берегти те, що маємо, і реалізовувати те, про що мріємо», – говорить міський голова Ігор Яворський.

Інформаційно туристичний центр спільно із Молодіжним центром поступово намагається знайомити мешканців із нашим минулим таким цікавим способом. Тож дорогі бориславці, кому цікаво довідатися безліч цікавої інформації про наше місто, про його видатних постатей, які жили тут і прославили Борислав, долучайтеся до екскурсій та вивчайте історію рідного краю разом!