Про початок навчального року в Бориславській громаді

Заклади освіти Бориславської громади готуються відкривати свої двері для школярів, адже новий навчальний рік розпочинається вже менш як через 2 тижні.

Традиційно 1 вересня у всіх школах пролунає перший дзвінок. Перший семестр цьогоріч планується завершити 29 грудня. Другий семестр розпочнеться вже у новому 2024 році 15 січня і триватиме до закінчення навчального року. Також заплановані додаткові осінні та весняні канікули для школярів.

Освітній процес проводитимуть за очною формою навчання. Проте Міністерство освіти й науки України пропонує ще три моделі навчання в освітніх закладах: дистанційну, сімейну та екстернат. Щоб змінити форму навчання, батькам необхідно звернутися з особистою заявою до дирекції школи відповідного навчального закладу.

На 2023-2024 рік заплановано відкрити 188 класів, у яких навчатиметься 4 541 учень, з них 161 дитина з числа внутрішньо переміщених осіб.

Як зазначають у відділі освіти Бориславської міської ради, під час навчального року братимуть до уваги безпекову ситуацію в країні, тож у структурі можливі зміни.