Борислав відзначив День міста

Сьогодні, 10 вересня, Борислав відзначав День міста та День працівників нафтової, газової та нафтовидобувної промисловості. Борислав став на рік дорослішим – йому сьогодні виповнилось 636 років.

Перш за все, хочемо подякували та вклонитися нашим Захисникам за те, що ми мали змогу сьогодні відзначати цей день тут в тилу, під мирним небом України. Не забуваймо ніколи, якою ціною дається стримування московського ворога і кожен крок вперед.

День міста пройшов з акцентом на заходи для діток та з основною метою – благодійність на підтримку ЗСУ. Для бориславців і гостей в парку культури та відпочинку працював благодійний ярмарок «Сила в єдності», де свої вироби представляли крафтові виробники з різних областей України та ґаздині нашої громади.

Поряд – в Зеленому театрі розважались діточки. Вир позитивних емоцій маленьких бориславців та гостей міста, які бавились разом з аніматорами, “купались” в мильних бульбашках, засипали один одного паперовими смужками, куштували молозиво, ще раз довів, що дитинство у дітей повинно бути, радість в дитячих очах – це те, за що бореться кожен наш Захисник.

Наш край славиться самобутніми і яскравими талантами. Концерт «Ми діти твої, Бориславе» об’єднав на сцені таланти та майстерність усієї громади. Калейдоскоп вмінь дарували талановиті представники Бориславської дитячої школи мистецтв, хореографічні колективи «RELAX DANCE» та «Попелівські перчики», вихованці естрадно-вокальної та циркової студій міського Палацу культури, студії вокалу «FEELING», Бориславської дитячої спортивної школи та Центру дитячої та юнацької творчості.

Посеред музичних виступів свої привітання бориславцям висловив міський голова Ігор Яворський: “Дозвольте привітати вас із 636 річницею від першої писемної згадки про місто Борислав. Це місто, в якому все почалося з нафти. Місто славетної історії та традицій. Сьогодні ми відзначаємо день народження Борислава. Згадуємо, як минулі роки ми запрошували відомі колективи, гучно відзначали, святкували, веселилися, але, на жаль, у нас війна, на жаль, ми маємо полеглих Героїв російсько-української війни. Героїв, які віддали своє життя за нас з вами, за те, щоб сьогодні ми могли бути тут.

Багато мешканців нашої громади взяли до рук зброю і стали на захист рідної держави. Заради нас, заради рідної України, заради дітей, заради їх світлого майбутнього. Тож, ми повинні робити все для того, щоб місто, в яке повернуться наші Захисники, було затишне, привітне та комфортне. Особливі слова вітання хотів би висловити тим, хто обрав професію нафтовика, хто трудиться на цій ниві. Хочу побажати, щоб кожен з вас відчував матеріальне, моральне, духовне задоволення від своєї праці.

Переконаний, війна скоро завершиться перемогою України над злом, і тоді ми всі разом відсвяткуємо гучно! Як колись! Навіть ще гучніше! Коли всі наші Захисники повернуться до своїх домівок, до своїх рідних… Тоді разом посвяткуємо.

З днем народження, Бориславе! Зі святом вас, шановні бориславці! Слава Україні!”

Наприкінці концерту на сцені гучними оплесками вітали зіркових гостей. На благодійній основі до нас завітали та дарували свою творчість співачка NATIYA, гурт «Будьмо» та «Bilativ&Buriy». 

Вечір завершується переглядом фільму «Пульс» – української повнометражної спортивної драми, заснована на реальній історії.