Повідомлення про проведення публічного громадського  обговорення  щодо проєкту регуляторного акту – рішення Бориславської  міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, розміщеного на території Бориславської міської територіальної громади на 2023 рік»

19 вересня об 11:00 годині, в приміщенні  зали засідань виконавчого комітету Бориславської міської ради (вул. Шевченка, 42, каб. 31) відбудеться публічне громадське обговорення проєкту регуляторного акту – рішення  Бориславської  міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, розміщеного на території Бориславської міської територіальної громади на 2023 рік».

Метою реалізації проєкту  регуляторного акту  є  легалізація у громаді  діяльності фізичних осіб, які надають в оренду нерухоме майно та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які визначали своїм видом діяльності здавання майна в найм, збільшення надходжень до бюджету громади.

Розробник проєкту регуляторного акту – фінансове управління  Бориславської міської ради.

Підставою для розроблення проєкту є ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п. 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, наказ Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України  від 17 травня 2023 року №408 «Про затвердження показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (розрахованих станом на 01 квітня 2023 року)», наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 30 вересня 1998 року №215 „Про затвердження Єдиного класифікатора житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання”.        

Ознайомитись з проєктом регуляторного акту та АРВ до нього можна на офіційному сайті Бориславської  міської ради у розділі «Економіка, фінанси та розвиток» за посиланням: https://boryslavrada.gov.ua/haluzi-mista/ekonomika-finansy-ta-rozvytok/rehuliatorna-polityka/opryliudnennia-proektiv-rehuliatornykh-aktyviv/

Запрошуються мешканці міста, представники громадських організацій та зацікавлені особи.

Loading