Благодійний захід “Разом до перемоги”

У той час, як ворог намагається знищувати нашу землю та залякувати, ми маємо гуртуватися й підтримувати один одного. А увесь свій біль та свою злість перетворити у підтримку для наших Збройних Сил, які є міцним щитом України. 

Благодійний захід “Разом до перемоги” організований саме для цього. Артисти об’єднають свої зусилля, щоб зібрати кошти для РПТРК 42 ОМБР. Ціль – 280 000 гривень для придбання автомобіля, приладу нічного бачення та квадрокоптера. 

Захід відбудеться у с. Попелі Бориславської громади у неділю, 1 жовтня, о 16:00. На вас чекатимуть виступи вихованців Культурно-просвітницького центру села, хореографічного колективу “Попелівські перчики” та гурту “Ясени”. Також завітають народний гурт “Бориславські батяри”, виконавці GLOVA & MANIN & GOVORUN, Андріана, YAROMIYA, танцювальний колектив “RELAX DANCE”. Ведучий заходу – Роман Немеш. 

Під час благодійного концерту працюватиме виїзна кухня, святковий ярмарок, дитячі розваги, аквагрим, біотату,  проводитиметься аукціон та лотерея за підтримки підприємців Бориславської громади. 

Хто бажає долучитися до збору, то можна переказати кошти на картку за номером: 5375 4112 0880 0651. 

Пам’ятаймо, що в такий нелегкий час сила народу – в єдності. Лише спільними зусиллями ми можемо повернути мир до наших осель! Приєднуйтеся до благодійного заходу!

 

 

 

Loading