Для Центру дитячої та юнацької творчості закуплять обладнання за грантові кошти

Бориславська громада здобула перемогу в конкурсі в рамках реалізації міжнародного проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку» й отримає обладнання за грантові кошти для Центру дитячої та юнацької творчості на суму 12 тис. євро.

Представлення проєкту «Облаштування Центру дитячої та юнацької творчості для організації якісної позашкільної освіти та проведення масових заходів і гурткової діяльності в Бориславській громаді» відбулося під час сесії з обміну досвідом та презентацій планів реагування громад Львівщини. Захід проходив у Львові впродовж 18-19 вересня. Проєкт від нашої громади презентувала провідний спеціаліст відділу розвитку міста Бориславської міської ради Мар’яна Заікіна.

Отож, для Бориславського центру дитячої та юнацької творчості за кошти Міжнародної організації з міграції (МОМ) буде закуплено озвучувальну та музичну апаратуру, комп’ютерне обладнання, обладнання для відео- та фотозйомки, для гончарства, а також устаткування для стабілізації напруги.

Проєкт втілюється «Міжнародною організацією з міграції» IOM Ukraine в партнерстві із «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується за підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку.

Дякуємо грантодавцям за високу оцінку проробленої в громаді роботи й за фінансову можливість реалізації нашої ініціативи!

Loading