Підписано договір про створення та функціонування індустріального парку у Бориславі

Вчора, 21 вересня, між Бориславською міською радою в особі міського голови Ігоря Яворського та ТзОВ «ХАБ МЕБЛЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» в особі директора Андрія Білого відбулося підписання договору про створення та функціонування індустріального парку «ІнПарк Борислав».

Про те, як продовжуватиметься робота у цьому напрямку далі, коротко розповів керівник підприємства Андрій Білий: «Ми вже маємо попередню домовленість з першим учасником, який планує розмістити свої виробничі потужності на території індустріального парку.  І тепер можемо розпочати підготовчі роботи: отримання містобудівних умов та розрахунків, отримання технічних умов від відповідних служб, проєктування мереж та будівель. Перший об’єкт, який ми розпочнемо проєктувати – це завод з виробництва меблів групи компаній AMF. Виробник має 20 річний досвід в цій сфері, основні виробничі потужності наразі розміщені у Дніпрі. Він планує розширити виробництво. І, звичайно, у виборі локації велике значення має безпековий фактор», – говорить директор підприємства «ХАБ МЕБЛЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ».

Після завершення всіх реєстраційних процедур керуюча компанія також залучатиме інших учасників індустріального парку. Щодо того, скільки ж загалом підприємств працюватиме на території індустріального парку Андрій Білий пояснює: «ІП «ІнПарк Борислав» має загальну ділянку площею 20 Га. Перший виробник планує зайняти територію орієнтовною площею 5-6 Га, відповідно залишається ще 14-15 Га для наступних учасників. Зараз ми пропрацьовуємо декілька концепцій, але можу сказати, що все буде залежати від того, хто буде розміщувати свої виробничі потужності і яка площа буде потрібна для цього».

Нагадаємо, що керуючу компанію для «ІнПарк Борислав» – підприємство ТзОВ «ХАБ МЕБЛЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» затвердили на засіданні виконавчого комітету у понеділок, 18 вересня. Його основне завдання – залучати нові підприємства, надавати виробничі площі, організовувати й координувати діяльність індустріального парку.

Loading