Перша урочиста реєстрація шлюбу у ЦНАПі Борислава

Закінчення робочого тижня з приємною та світлою подією. Сьогодні, 22 вересня, у Бориславі у Центрі надання адміністративних послуг відбулася перша урочиста реєстрація шлюбу. Працівники ЦНАПу разом з міським головою Ігорем Яворським привітали новостворену сім’ю – військовослужбовця Андрія та Марію, вручивши їм перший спільний документ, – свідоцтво про шлюб.

“Дуже приємно бути тут і вітати вас з такою важливою подією. У житті кожної людини є дні, які запам’ятовуються назавжди. У вас такий – саме сьогодні. Тож щиро вітаю вас зі створенням сім’ї, бажаю вам Божої опіки та ласки. Нехай сльози на вашому обличчі з’являються тільки від щастя. Дуже радий, що у такий складний для нашої країни час народжуються українські сім’ї. Це означає, що у нашої держави – велике майбутнє. Оскільки ви перша сім’я, яка урочисто бере шлюб у нашому ЦНАПі, відколи розпочали надавати послугу реєстрації актів цивільного стану, тож бажаю вашій сім’ї завжди у всьому залишати першою”, – привітав молодят міський голова Ігор Яворський.

Та найголовнішим побажанням для молодят, звичайно, є побажання миру. Адже Андрій – військовослужбовець. У 18 років він пішов на строкову службу, а одразу після повномасштабного вторгнення підписав контракт і став на захист України. Зараз воює під Бахмутом. І от через декілька днів закінчується його відпустка. Замість медового місяця і сімейної подорожі, Андрій знову візьме до рук зброю і захищатиме рідну землю від окупанта.

Тож, дорогі молодята, бажаємо вам довгоочікуваної перемоги над ворогом. Щоб свою річницю одруження ви відзначали у вільній та мирній Україні!

 

Loading