Слава Героям!

Сьогодні ми відзначаємо День Захисників і Захисниць України, День українського козацтва, річницю створення УПА та День Покрови Пресвятої Богородиці вперше за новим календарем!

Український народ віками намагалися поневолити, забрати все, що понад усе дороге українцям: звичаї, традиції, мову, свободу…Але Україна вистояла. Вистояла сотні років тому, і вистоїть зараз. Бо її є кому боронити. Дорогі Захисники й Захисниці! Сьогодні особливі слова вдячності для вас! Ви мужньо продовжуєте справу нащадків – борців за волю та свою землю.

Боротьба нашого народу завжди йшла пліч-о-пліч з міцною вірою в Бога. І сьогодні, у День Покрови Пресвятої Богородиці, ми щиро складаємо руки до Покровительки й просимо захисту для наших військових. Нехай вона огорне своїм Покровом кожного і кожну, хто боронить Україну від загарбника. Хай ангел-охоронець буде завжди поруч і пильно береже кожного Захисника та Захисницю!

Також вітаю наших Героїв легендарної Української Повстанської Армії – учасників визвольних змагань з 81-ю річницею створення УПА. Бажаю вам міцного здоров’я, Божої опіки й обов’язково побачити мирне небо над нашою Державою.

Слава усім нашим Героям! Слава всім, хто бореться, працює та допомагає! Слава Україні!

Міський голова

Ігор Яворський

Loading