КП “Вододар” проводило промивку вуличних водопровідних мереж

Впродовж двох днів, вчора та сьогодні, працівники комунального підприємства “Вододар” проводили промивку вуличних водопровідних мереж задля очищення води. Такі заходи дозволять вимити утворений на дні трубопроводів осад і мінімізувати вплив “трубного” фактору на воду, яка транспортується містом.

Організація такого процесу відбувається шляхом відкривання пожежних гідрантів, а тому вчора на декількох вулицях міста мешканці мали змогу бачити, як з-під люків витікала вода. У цих місцях працював “Вододар”. 

Також на підприємстві пояснюють, що з часом в мережах накопичується осад та залишки експлуатації технічних вузлів. Саме це могло бути однією з причин брудної води, на яку скаржилися абоненти багатьох мікрорайонів. 

“У вересні на водозаборі «Рибник» ми проводили планові щорічні роботи з профілактичного очищення накопичувальних озер. Через утворення в цих озерах намулу об’єм води істотно зменшується. Тож таке очищення дна водойм дозволяє відновити втрачений об’єм. Це теж могло повпливати на якість води. А ще однією з причин стали опади, які в селах були дещо інтенсивніші, ніж в нас”, – кажуть працівники “Вододару”. 

 

 

Loading