У Бориславі створюється сервісний офіс у справах ветеранів

Адаптація звільнених військовослужбовців до цивільного життя є одним з пріоритетних завдань вже від сьогодні. І в процесі переходу від військової служби до мирних повсякденних буднів ветеранам часто необхідна допомога спеціалістів.

Саме тому при Бориславському міському центрі надання соціальних послуг створюється нове відділення – сервісний офіс у справах ветеранів, де їм надаватимуть послугу з підтримки переходу від військової служби до цивільного життя. Займатимуться цим помічники ветеранів. Вони допомагатимуть у розв’язанні проблемних питань, інформуватимуть про різні програми підтримки ветеранів, консультуватимуть щодо отримання прав, пільг, гарантій, психологічних, реабілітаційних, освітніх та інших послуг, допомагатимуть в оформленні документів та залучатимуть ветеранів до життя територіальної громади.

Відповідні зміни в Положення центру надання соціальних послуг, в його структуру та штат, перелік та порядок надання послуг внесли вчора, 26 жовтня, на засіданні сесії Бориславської міської ради. В структурі Центру надання соціальних послуг передбачили штатну чисельність відділення – сервісного офісу у справах ветеранів – 5 осіб, з яких: 1 керівник відділення, 1 психолог, 3 фахівці із соціальної роботи – помічники ветерана.

Loading