В громаді продовжується реалізація проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів»

У суботу, 28 жовтня, у Бориславі відбулася друга діалогова сесія в рамках проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) у партнерстві з ГО «СТАН» та фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

У рамках цієї можливості Бориславська громада працює над розробкою свого проєкту. Він називатиметься «Шлях додому» і передбачатиме створення ветеранського простору на базі громадського простору «Каменяр» та проведення ряду заходів соціального згуртування. Для проведення цих заходів за грантові кошти буде придбано комп’ютерну техніку, обладнання та підйомник для інвалідних візків з метою облаштування безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення до туалетних кімнат у приміщенні громадського простору  «Каменяр».

На першій діалоговій сесії було визначено перелік таких заходів. Вони спрямовані на взаємодію між різними соціальними групами: ветеранами, членами їх родин та родин загиблих військових, молоддю, внутрішньо переміщеними особами та людьми з інвалідністю. У цю суботу, під час другої діалогової сесії, учасники працювали над визначенням внутрішніх та зовнішніх ризиків, шляхів їх вирішення та розглянули можливість залучення інших категорій населення громади до заходів із соціальної взаємодії.

Зустріч на ці діалоговій сесії проводили:
Ірина Подфедько – засновниця БО «Благодійний фонд «MELEK»,
Яна Говядова – представниця ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» та Центру ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

Нагадаємо, що проєктну заявку для участі в конкурсі розробив відділ розвитку міста у співпраці з ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава».

 

Loading