Як перевірити, чи прийняте рішення про призначення субсидії?

Міністерство соціальної політики України інформує: аби дізнатись, чи призначена вам субсидія, не обов’язково особисто відвідувати відділення Пенсійного фонду. Призначення субсидії, наприклад, можна перевірити в особистому кабінеті ПФУ. Для цього необхідно:

  • Авторизуватись на сайті електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ Пенсійного фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), Дія. Підпису або ID. GOV.UA;
  • У меню зліва вибрати розділ “Мої повідомлення”;
  • У вікні на екрані перейти в “Індивідуальні повідомлення”. Там буде рішення про житлову субсидію.

При цьому порядком надання житлових субсидій передбачено, що органи ПФУ інформують громадян про одне з прийнятих рішень: про призначення, непризначення, відмову в призначенні житлової субсидії.

Зокрема, у разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії ПФУ інформує заявника про прийняте рішення:

  • або в паперовій формі, з врученням відповідного повідомлення під особистий підпис із зазначенням причин відмови й порядком оскарження прийнятого рішення (якщо звернення надходило в паперовій формі)
  • або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України чи Портал Дія (якщо звернення надходило в електронній формі).

 

Loading