Бориславська громада – серед фіналістів акселераційної програми «Громада 4.0»

Від березня цього року Бориславська громада брала участь у Програмі «Акселератор цифрової стійкості Громади 4.0». Впродовж кількох місяців команда працівників органу місцевого самоврядування проходила безплатне онлайн-навчання, яке спрямоване на посилення цифрової спроможності українських громад. 

Спільно з українськими експертами з цифрової трансформації наша команда працювала над проєктом «Створення інтерактивної інвестиційної карти Бориславської міської територіальної громади». Впродовж навчання наставники ділилися знаннями та досвідом, давали професійні поради та консультували в процесі лекцій і воркшопів. 

У жовтні в Києві під час демодня команда Бориславської громади презентувала результати проведеної над проєктом роботи. А також мали змогу обмінятися цінним досвідом з іншими учасниками, адже загалом фіналістами Програми стала 21 команда, кожна з яких представляла експертам свій проєкт. 

Програма «Акселератор цифрової стійкості Громади 4.0» реалізовується Міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

Детальнішу інформацію про презентацію проєкту під час демодня можна переглянути за посиланням: https://www.prostir.ua

Loading