Представники Бориславської громади взяли участь у Форумі молодіжних центрів та молодіжних організацій Львівської області

11-12 листопада у Львові відбувся Форум молодіжних центрів та молодіжних організацій Львівської області, в якому брав участь наш молодіжний центр «Файно Хаб». Форум об’єднав навколо себе команди 25 молодіжних центрів та просторів, а також 22 молодіжних громадських організацій і був присвячений розвитку мережі молодіжних центрів Львівщини, обміну ідеями, досвідом та кращими практиками роботи з молоддю.

Під час панельних дискусій учасники обговорювали реалії реалізації проєкту зі створення молодіжних центрів на Львівщині та важливість розвитку мережі молодіжних центрів та просторів в громадах. Серед доповідачів виступив керівник «Файно-Хабу» Микола Кушина. Він поділився з представниками новостворених молодіжних центрів результатами роботи в Бориславі. Зокрема розповів про шлях створення, виклики сьогодення та майбутні плани у діяльності центру. Команду Бориславського молодіжного центру також представляли Катерина Сокол та Володимир Яковенко.

Учасники також мали можливість дізнатись про актуальні можливості від Асоціації молодіжних центрів України, Ради Європи та Європейського молодіжного фонду, Британської ради, ІСАР Єднання, а також представників програми ERASMUS+.

За результатами форуму наш Центр підписав декларацію про співпрацю з 13 учасниками мережі молодіжних центрів Львівщини, яка, безумовно, розширить можливості розвитку та підсилить роботу в молодіжному напрямку.

Нагадаємо, більшу частину молодіжних центрів в області було створено в умовах повномасштабної війни. У цьому процесі суттєву підтримку надали міжнародні організації – UNICEF Ukraine, UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні та Офіс Ради Європи в Україні – Київ. Постійну підтримку через залучення у проєкт «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» отримує 16 молодіжних центрів області, в тому числі і наш «Файно-Хаб».

Дякуємо організаціям за надані ресурси. Запрошуємо молодь до співпраці!

Loading