За кошти підприємців в Інклюзивно-ресурсному центрі встановили нові вхідні та міжкімнатні двері

У приміщенні Інклюзивно-ресурсного центру Борислава встановили нові енергоощадні вхідні та міжкімнатні металопластикові двері за кошти благодійників. Керівник ТОВ “Бориславська сонячна станція” Зіновій Козицький та засновник ТзОВ “Термопласт” Юрій Чигирин долучилися до цієї справи та надали фінансову допомогу для центру, де займаються дітки з особливими потребами. 

А все почалося з того, що до початку повномасштабної війни ІРЦ брав участь в конкурсі проєктів місцевих ініціатив 2022 року. Планували реалізувати проєкт із встановлення на території навчального закладу спеціальний інклюзивний спортивно-ігровий майданчик. Але для цього необхідно було зробити обов’язковий небюджетний внесок конкурсанта та залучити спонсорські кошти. Тож саме для цього матеріальну допомогу в сумі понад 23 ти. грн надав Зіновій Козицький. 

Проте, на жаль, війна внесла свої корективи, і проєкт так і не втілили в життя. Тож надані кошти знайшли нове призначення: в установі вирішили замінити вхідні та міжкімнатні двері, щоб було і тепліше, і комфортніше. А оскільки цієї суми не вистачало для того, щоб провести необхідні роботи, до допомоги радо долучився Юрій Чигирин. Тож тепер і тепло, і затишно. 

“З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. І такі люди вкотре це підтверджують, – говорить директор Інклюзивно-ресурсного центру Алла Дидик. – Дуже приємно жити й працювати з людьми, які вболівають за добробут, за розвиток і комфорт, особливо діток з особливими потребами. Добрі справи, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги, мало того, в такий нелегкий для всіх час. Ви даруєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Щиро-щиро дякуємо”. 

А бажання встановити спеціальний інклюзивний спортивно-ігровий майданчик на подвір’ї центру виявилося все одно сильнішим за будь-які перепони. Адже ІРЦ взяв участь у конкурсі мінігрантів «Підтримка ініціатив спільнот в Україні» та здобув перемогу. Більше про це можна прочитати у попередньому дописі за посиланням: https://boryslavrada.gov.ua/post/2023/124367

Loading