Затверджено головний фінансовий документ, за яким житиме громада в наступному році — бюджет Бориславської міської територіальної громади на 2024 рік

Сьогодні, 21 грудня, на засіданні сесії Бориславської міської ради депутати затвердили рішення «Про бюджет Бориславської міської територіальної громади на 2024 рік».

Коротко з основними аспектами бюджету 2024 року ознайомив начальник фінансового управління Юрій Петрів. У своїй доповіді він зазначив, що зважаючи на рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів економіки, здійснення державної регуляторної політики, міська рада визначила на 2024 рік загальний обсяг доходів і видатків у сумі 418 058 658 гривень, з них за загальним фондом – 364 497 826 гривень, за спеціальним фондом – 53 560 832 гривень, у тому числі бюджет розвитку в сумі 46 091 400 гривень.

Після обговорення проєкту рішення міський голова Ігор Яворський зазначив: “Якщо підсумовувати, то бюджет на наступний рік я б назвав “бюджетом виклику”. У 2024 році ми стартуємо із дефіцитом фонду оплати праці в розмірі 37 млн грн., а це, для порівняння, надходження в бюджет за 2 місяці. Потрібно буде ретельно працювати, щоб справитись із цим викликом. Але, порівнюючи нашу ситуацію із викликом, який переживає наша країна в цілому, то це – дрібна справа, якій ми, впевнений, обов’язково дамо раду. Бо маємо вже достатній досвід, характер і працюємо на результат. Хочу подякувати всім тим, хто працював над формуванням якісного проєкту бюджету. Колосальна робота була проведена фінансовим управлінням і бюджетною депутатською комісією, які скурпульозно працювали над кожною його цифрою. Адже дуже легко працювати над бюджетом коли, як то кажуть, дебет з кредитом сходиться, проте, коли видатки значно перевищують дохід, тоді потрібно знаходити компроміс і підходити до розв’язання задачі дуже сумлінно”.

Депутати Бориславської міської ради підтримали рішення «Про бюджет Бориславської міської територіальної громади на 2024 рік» – документ, за яким житиме Бориславська територіальна громада впродовж прийдешнього року.

Loading