У Бориславі відбулося нагородження переможців “BUKOVYTSIA OPEN 2024”

Сьогодні, 6 лютого, у Бориславі на схилах гірськолижного комплексу “Буковиця” відбулося нагородження переможців та призерів Міжнародних змагань з гірськолижного спорту “BUKOVYTSIA OPEN 2024”. 

Нагородження переможців та призерів розпочалося з хвилини мовчання за всіма, кого забрала загарбницька російська війна, та зі спільного виконання Державного Гімну України.

Захід проводиться в підтримку Державної прикордонної служби України та в пам’ять полеглих Воїнів, які віддали своє життя у війні росії проти України. Отож перед тим, як вручити нагородити всім, хто показав найвищі результати у змаганнях, відбувся благодійний аукціон зі збору коштів військовим.

Всіх учасників, які брали участь у змаганнях, привітав міський голова Ігор Яворський: “Радий вітати у Бориславі на теренах гірськолижного комплексу “Буковиці”. Впевнений, що всі спортсмени справилися на відмінно з проходженням трас, і навіть вчорашня погода не стала на заваді. Вітаю всіх, кому вдалося досягнути високих результатів у цих змаганнях. А також тих, хто сьогодні здобув неоціненний досвід на шляху до своїх майбутніх звершень. Бажаю кожному з вас нових перемог попереду”.

Вітаємо всіх, хто підкорив засніжені схили “Буковиці” та здобув медалі за свою майстерність. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а на наступний рік чекаємо знову у нашому місті.

Loading