Триває реалізація проєкту “Шлях додому”

У Бориславській громаді продовжується реалізація проєкту «Шлях додому», який впроваджується у межах проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів».

У вівторок, 6 лютого, у громадському просторі «Каменяр» відбулася зустріч представників ініціативної групи проєкту «Шлях додому» з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ).

З ознайомчим візитом Борислав відвідали менеджер проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів» Ніколас Вудс, національна координаторка проєктів реінтеграції ветеранів Олександра Лук’яненко та асистентка проєкту Оксана Романчук.

Мета візиту – обмін інформацією між партнерами та оцінка прогресу  реалізації  проєктних цілей.

Під час зустрічі заступник міського голови Роксоляна Гарасимів наголосила на важливості реалізації у громаді вищезгаданого проєкту та ознайомила представників МОМ із роботою Бориславської міської ради щодо надання допомоги ветеранам війни в соціальній адаптації та розв’язання їх питань в органах влади, а також представила концепцію облаштування сервісного офісу у справах ветеранів у не задіяному приміщенні  КП «Кінотеатр «Каменяр».  

Про хід реалізації проєкту «Шлях додому»  проінформувала всіх присутніх  в.о.начальника відділу розвитку міста Ірина Рязанова.

Голова ГО «Спілки воїнів АТО м.Борислава», директор КНП «Бориславський міський парк культури й відпочинку» Ігор Саган та керівник сервісного офісу у справах ветеранів Леонід Федевич звернули увагу на важливості психологічної підтримки ветеранів та членів їх родин.

Директор молодіжного центру «Файно HUB» Микола Кушина та в.о.директора Бориславського ТІЦ Анастасія Солоненко розповіли, як використовується закуплене в рамках проєкту обладнання та техніка для проведення різних заходів.

Нагадаємо, що проєкт «Шлях додому» розроблений відділом розвитку міста у співпраці з ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» і реалізується у межах проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у партнерстві з Громадською організацією «СТАН» за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

У рамках проєкту «Шлях додому» за грантові кошти закуплено комп’ютерну техніку, універсальну зарядну станцію Ecoflow з чотирма сонячними панелями, автономну акустичну систему та інше обладнання для проведення різноманітних заходів соціального згуртування населення. Очікуємо ще на придбання підіймача для маломобільних груп населення.

Loading