Про те, щоб клумби нашого міста “зацвіли” з приходом тепла, дбає “Зелений світ”

З любов’ю та дбайливістю ставитися до кожної рослини, чи це дерево, чи це маленький паросток жоржини у горщику…Таким принципом керуються працівники комунального підприємства “Зелений світ”. 

Зараз у теплицях підприємства – майже 15 тисяч саджанців квітів різних видів, які з настанням тепла прикрашатимуть алеї, парки, сквери нашого міста. Серед них – бегонії, жоржини, аліссуми, аргірантемуми, чорнобривці, віоли, агератуми, сальвії, пеларгонії, гайлардії, безсмертники. 

Як тільки погода дозволятиме їм рости вже самостійно, їх відповідно до виду будуть висаджувати на клумби по вулицях Карпатська Брама, Шевченка, Степана Бандери, Володимира Великого, Данила Галицького, у сквері Небесної Сотні та на площі Івана Франка.

Окрім саджанців, комунальники зараз здійснюють весняну обрізку дерев та кущів на вулицях Борислава. Уже завершили кронування зелених насаджень на Шевченка, Міцкевича, Коваліва, Івасюка, продовжують на Данила Галицького, Трускавецькій, Дрогобицькій.

І одразу ж закликаємо мешканців поважати роботу інших й не нищити насадження на клумбах. Будьмо свідомими громадянами своєї країни й свого міста!

 
 

Loading