Дієва комунікація інспекторів благоустрою та підприємців дала свої результати

«Утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також, визначену правилами благоустрою території населеного пункту, прилеглу до цих об’єктів територію», – так звучить пункт 1 частини II статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів». 

Це означає, що незалежно від того, де проживає людина, вона повинна прибирати та доглядати ту територію, яка їй належить. Над розв’язанням проблеми засмічення деяких земельних ділянок на території Бориславської громади зараз активно працюють інспектори відділу благоустрою Центру екології, туризму та сталого розвитку.

Завдяки дієвій комунікації вже є перші результати. З розумінням до зауважень віднеслися власники земельної ділянки на вулиці Трускавецькій, де навели лад та прибрали сміття. Також позитивні зміни маємо на вулиці Шкільній біля магазину “Орхідея”, на вулиці Трускавецькій в районі будинку №49, на вулиці Коваліва біля магазину в районі ЗДО №20. 

І закликаємо всіх, у чиїй власності чи оренді є земельні ділянки, навести лад, прибрати та підтримувати порядок! Чистота у нашому місті залежить від кожного!

Loading