Індустріальний парк “ІнПарк Борислав” включили в реєстр індустріальних парків

Індустріальний парк “ІнПарк Борислав” включили в реєстр індустріальних парків. Відповідне рішення прийняли вчора, 15 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

“Це був тривалий процес. Впродовж 2 років велась робота над створенням у Бориславі індустріального парку. Затверджену нами концепцію повинні були погодити 13 міністерств і відомств. І ось маємо заключне позитивне рішення!”, – поділився новиною міський голова Ігор Яворський.

Нагадаємо, що індустріальний парк у Бориславі буде створено на привабливій земельній ділянці площею 20 га, яка облаштована необхідною інженерно-технічною інфраструктурою для розміщення нових об’єктів у сфері промислового виробництва, пріоритетним напрямком якого передбачається меблеве виробництво. У концепції індустріального парку планується створення 2 тисяч робочих місць.

Керуюча компанія вже розпочала певну роботу у цьому напрямку. Там уже провели геологічні дослідження на земельній ділянці та подали запити на отримання технічних умов для підключення комунікацій. Цьогоріч заплановано розпочати зведення перших корпусів підприємства.

“Індустріальний парк – це хороший інструмент для залучення інвесторів у громаду. Тож віримо, що все вдасться. Й “ІнПарк Борислав” стане привабливим промисловим майданчиком”, – зазначає міський голова.

Loading