У Бориславській громаді у партнерстві з благодійною організацією запроваджено послугу “соціальне таксі”

Бориславська центральна міська лікарня у співпраці з благодійною організацією “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ” в рамках проєкту ПУІ “Допомога з транспортування” запроваджує послугу «соціальне таксі». Скористатись послугою можуть мешканці Бориславської громади, у яких є інвалідність, літні люди та маломобільні групи населення, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом. Мова йде як про внутрішньо переміщених, так і місцевих мешканців, які мають необхідність добратися до лікувальної установи.

Послуга діє в межах Львівської області. Благодійний фонд проводить оплату проїзду на таксі, але не здійснює супровід того, хто користається послугою.

Для того, щоб скористатись послугою, просимо звертатись до свого сімейного лікаря.

До слова, послугою з транспортування першими вже скористались мешканці громади, які хворіють хронічною нирковою недостатністю та відповідно до медичних показань регулярно отримують програмний гемодіаліз у стаціонарних умовах.

Довідково

Première Urgence Internationale  – це неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Франції, завданням якої є допомога цивільному населенню, що перебуває у скрутному становищі у зв’язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом. В Україні ця організація працює з 2015 року.

Loading