Борислав поділився досвідом щодо розвитку туризму

Вектор на розвиток туризму Борислав обрав ще у 2020 році. Рік потому у нашому місті було створено Туристично-інформаційний центр, за період діяльності якого Борислав відвідало понад 12 тисяч туристів як з України, так і за кордону. 

Екскурсії містом, цікаві досліди в аптеці-музеї Йогана Зега, брендова сувенірна продукція та одяг з айдентикою Борислава, туристичні мапи, організація виставок, кінопереглядів та налагодження співпраці з туроператорами – це далеко не повний перелік проробленої роботи у напрямку розвитку туристичного Борислава. 

Тож вчора, 3 квітня, Бориславську громаду у рамках навчального візиту відвідала делегація у складі представників різних громад з декількох областей України. Вони завітали до нас з метою переймання нашого досвіду у створенні Туристично-інформаційного центру та розвитку туризму кожен у своїй громаді. 

Презентацію про розвиток туризму у постпромисловому місті, про початкові кроки, напрацювання, участь у проєктах та створення нових туристичних магнітів, їх популяризацію представила в.о. директора Бориславського ТІЦу Анастасія Солоненко. Вона поділилася основним кроками створення такого комунального підприємства, основними аспектами його діяльності та перспективами розвитку. 

Після спілкування у приміщенні громадського простору “Каменяр” гості відвідали Бориславський парк культури й відпочинку, побували на екскурсії в аптеці-музеї Йогана Зега та отримали символічні подарунки на згадку про відвідини нафтового міста. 

Loading