Картину, створену за допомогою штучного інтелекту бориславцем Олегом Жинтичкою, показують на міжнародній виставці

Бориславець Олег Жинтичка за допомогою штучного інтелекту створив зображення, яке стало частиною експозиції на міжнародній виставці цифрового мистецтва у Лондоні та Афінах. Серед 42 творів, представлених на виставці, лише один був створений за допомогою штучного інтелекту. 

Хлопець розробив новий алгоритм для GPT-бота від OpenAI під назвою XFutuRestyle, який здатен автоматично поєднувати до чотирьох фотографій або зображень, створюючи унікальні цифрові твори мистецтва. Саме за допомогою нього хлопець створив зображення.

Алгоритм XFutuRestyle працює шляхом завантаження декількох зображень, які згодом детально аналізуються. А вже на основі отриманих даних створюється підказка, яка використовується для генерації фінального зображення.

Олег Жинтичка проживає у Бориславі. Є випускником закладу загальної середньої освіти №4. Потім навчався у професійно-технічному ліцеї. Почав цікавитися штучним інтелектом з цікавості, хотів спробувати себе у чомусь новому. Експериментував з новими візуальними ефектами, використовуючи Bing Image Creator на базі DALL-E 2, і продовжив свою роботу з виходом DALL-E 3. Також працював з custom GPT від OpenAI, що дозволило йому відкрити нові можливості для створення зображень з декількох фотографій.

Вітаємо Олега з досягненням, бажаємо надалі відкривати для себе щось нове та досягати успіхів у своїх починаннях! 

Loading