У Трускавці відбулося відкриття форуму «Демократичний тиждень Карпатського моря»

Сьогодні у Трускавці відбулося відкриття форуму «Демократичний тиждень Карпатського моря». Захід проходитиме впродовж п’яти днів і об’єднає лідерів суспільної думки, політиків, бізнесменів, громадських активістів України, країн Європи та Балтії у пошуку шляхів наближення перемоги.

Під час церемонії відкриття форуму учасники підписали спільну декларацію про міжнародну підтримку України. До події долучилися десятки офіційних осіб з України та закордону, в тому числі й в режимі онлайн. Від імені ЛОДА учасників форуму привітала заступниця Львівської ОВА Христина Замула. Участь у заході взяли й представники Бориславської громади.

Сьогодні відбулися перші панельні дискусії. Вони стосувались тем про місцеве партнерство, регіональну співпрацю та партнерство між українськими містами й регіонами, про систему колективної безпеки, участь України в НАТО, наслідки повномасштабної війни та відповідальність росії за їх злочини проти мирного населення.

Таку відкриту дискусійну платформу створила ГО “Демократичний тиждень Карпатського моря”, щоб поглибити співпрацю між Україною, країнами Північної Європи та Балтії, обговорити можливі шляхи посилення підтримки для нашої Держави.

Loading