Круглий стіл з опікунами та піклувальниками дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Вчора, 23 квітня, працівники служби у справах дітей провели круглий стіл з опікунами, піклувальниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку у службі у справах дітей.

Під час заходу розглядалися важливі питання щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, піклувальників проінформували про те, хто має право отримати одноразову грошову допомогу у цьому році, отримати безплатну путівку для оздоровлення та звернутися із заявою, щоб стати на квартирний облік для позачергового отримання житла. Одразу ж розповіли, куди необхідно звернутися за отриманням тієї чи іншої допомоги. 

Вичерпну, детальну інформацію щодо отримання грошових виплат та оздоровлення дітей пільгових категорій, зокрема дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування надали провідний спеціаліст відділу освіти Бориславської міської ради з питань роботи закладів загальної середньої освіти Наталія Дусяк та начальник відділу соціальної підтримки окремих категорій громадян та осіб з інвалідністю управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради Тетяна Шульц.

 

Loading