Христос Воскрес!

Кожен з нас по-особливому чекає Великодня. І як би хотілося, щоб він був таким, як до війни… Коли за столом збиралася вся родина, а під мирним небом церковні дзвони гучно повідомляли радісне «Христос Воскрес!». 

Цьогоріч вже втретє ми зустрічаємо Воскресіння Христа у період повномасштабної війни. Коли наші земні ангели куштують освячену паску у перервах між боями… Коли сотні материнських сердець стискається від болю і переживання… Коли рідні у час Великодня відвідують своїх найдорожчих людей у місці вічного спочинку…

У це одне з найбільших християнських свят щиро просимо захисту для наших мужніх Захисників! Молимося за всіх, хто невтомно допомагає військовим наближати українську Перемогу. У скорботі схиляємо голови за тими, чиє життя раптово і несправедливо обірвала рука ворога. 

Пам’ятаймо: Ісус Христос переміг смерть, переміг зло. Він є уособленням добра і світла, правди й утвердженням життя. Нехай у цей день Всесильний Господь зміцнить нашу віру й зішле благодать на кожну українську родину. Відкриймо свої серця і впустімо у душі Воскреслого Ісуса. 

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Міський голова

Ігор Яворський

Loading