Чергову культурну програму вихідного дня проведено у Бориславі

У суботу, 11 травня, у Бориславі культурна програма вихідного дня об’єднала чимало людей нашої громади: і місцевих жителів, і нових мешканців нашої громади, і тих, хто знайшов прихисток в сусідніх громадах.

Кандидат біологічних наук, доцент Мирон Цайтлер провів пішу екскурсію «Культурне та біологічне розмаїття Бориславського парку», в якій розповів про “сім відтінків” Борислава, детальніше зупинившись на шостому і сьомому: біологічному та культурному аспектах. За відгуками екскурсантів прогулянка парком з гідом заграла новими фарбами: цікаво було послухати про тутешню рослинність і нарешті дізнатися, як відрізнити модрину від ялини.

Опісля відбувся майстер-клас з виготовлення екосувеніру. Це був процес спільнотворення, який став цікавим як для дітей, так і для дорослих. Тим паче мисткиня Галина Данило-Кудлак ще й розважала всіх ексклюзивними руханками. На завершення всі охочі переглянули виставку ляльок-мотанок Юлія Гасій в Молодіжному центрі «Файно-HUB», висловивши бажання навчитися мотати лялечку.

Управління культури, фізичної культури та спорту міської ради вже планує наступну таку культурну програму вихідного дня, адже кількість охочих, які бажають взяти участь у такого роду заходах постійно зростає. Долучайтеся і ви! Про черговий таку подію обов’язково повідомимо. Тож, якщо Ви ще не підписані на інформаційні майданчики БМР, сам час це зараз зробити: Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok / Youtube

Loading