Сьогодні вшановуємо Героїв

Сьогодні вшановуємо усіх, хто несе в собі дух сміливості, жертовності та патріотизму, – наших Героїв. Їх поміж нас багато, в різних куточках нашої країни. Вони захищають нашу землю, нашу свободу та незалежність. 

Також у цей день ми вклоняємося жертовному подвигу тих, хто мужньо відстоював суверенітет і незалежність України, віддавши найдорожче – своє життя. Серед них і наші земляки. 

Тож сьогодні могили загиблих Героїв-воїнів АТО та новітніх Героїв, що поклали свої життя у цій жорстокій війні, відвідали представники влади міста та ветерани. У спільній молитві помолилися за упокій їхніх душ, поклали квіти та запалили свічки пам’яті.

Згадаймо ж сьогодні у молитві Людей, котрі все віддали й віддають за наш мирний день, за усмішки дітей, за можливість зустрічати ранок! Вшануймо пам’ять всіх тих Воїнів, які впродовж усієї історії відстоювали суверенітет і незалежність нашої країни.

Слава кожному й кожній, хто зараз у бою за нашу державу! Світла пам’ять і доземний уклін тим, хто віддав своє життя за Україну!

Слава Героям України!
Слава Україні!

Loading