У Центральній міській лікарні міста Борислава – новий директор. Сьогодні його представили колективу

Комунальне некомерційне підприємство “Центральна міська лікарня міста Борислава” тепер має нового директора. Ним став завідувач відділення інфекційного контролю Віктор Іванович Безкровний. Сьогодні, 4 червня, його представили колективу лікарні. 

“Впродовж року наша лікарня працювала з виконувачами обов’язків директора. І от сьогодні раді вітати вже директора комунального некомерційного підприємства, з яким підписаний контракт. Першочергово хочу подякувати Віктору Івановичу за те, що погодився взяти на себе таку відповідальність. Впевнений, що його багаторічний досвід працюватиме на забезпечення позитивного результату. Щиро бажаю успіху, натхнення та розуміння”, – сказав у своєму слові міський голова Ігор Яворський. 

Трудовий шлях пана Віктора – досить багатий. Після закінчення у 1980 році санітарно-гігієнічного факультету Донецького державного інституту, він впродовж 10 років, з яких сім на посаді головного лікаря, пропрацював у м. Сорокине Луганської області. А з 1990 року – головним державним санітарним лікарем м. Довжанськ Луганської області. 

З 2012 року Віктор Іванович став головним державним санітарним лікарем Херсонської області та начальником Головного управління держсанепідемслужби у Херсонській області. З 2017 року і до вересня 2023 року працював на посаді начальника відділу охорони здоров’я Соледарської міської ради. Та всі ми знаємо, що влітку минулого року російські війська розпочали наступ на Соледар, який активно продовжили у січні цього року. Зараз це місто – вщент зруйноване російськими окупантами. 

Тож восени минулого року пана Віктора зі сім’єю евакуювали до Трускавця. А вже у лютому 2024 року, закінчивши навчальні курси з епідеміології, Віктор Іванович почав працювати у нашій лікарні завідувачем відділу інфекційного контролю. Та маючи за плечима величезний досвід роботи на керівних посадах, проявивши найкращі професійні та організаторські здібності, розуміємо, що пан Віктор – один з тих, хто зможе справитися з викликами вже на теперішній посаді. 

Зараз наша ціль це те, що лікарня Борислава повинна бути в спроможній мережі. Спільними зусиллями та співпрацею, залучаючи нові медичні послуги, які потрібні нашій громаді, мусимо досягти цієї мети. Тож бажаємо Віктору Івановичу успіху в цій справі й у всіх його добрих починаннях.

 

Loading