Відійшов у вічність Василь Хомин

З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність Василь Хомин – колишній зв’язковий УПА, член Бориславської станиці ОУН-УПА ім. Нечая та Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича.

Як учасник визвольних змагань, який своє життя присвятив боротьбі за свободу України, пан Василь дуже мріяв про перемогу України у цій війні. Саме це бажання він загадував у свій 90-річний ювілей, який відзначив цьогоріч у лютому.

Василь Хомин народився в селі Залокоть у 1934 році. Виховувався у релігійній сім’ї: один його дідусь був дяком у церкві, інший – провізором храму. В одній з книг про Борислав описано яскраві спогади про те, як він ще мали хлопчиком потрапив до повстанців, як спочатку носив їм їжу, а згодом – сидів у засідках. Багато висновків для себе можна зробити зі спогадів очевидця про ті часи. І як жаль, що у таких роках йому знову довелося побачити війну…

Ми складаємо щирі співчуття рідним та розділяємо біль втрати… Нехай світлий спомин про пана Василя назавжди живе у наших серцях.

І повідомляємо, що парастас за упокій душі відбудеться сьогодні, 7 червня, о 18:00 за адресою: вул. Тустановицька, 138-к. Чин похорону – завтра, 8 червня, о 13.30.

Вічна пам’ять!

Loading